Шановні учасники, гості, та всі, хто планує приєднатися до святкування Міжнародного дня йоги в Україні! Святкування міжнародного дня йоги, за підтримки посольства Індії в Україні, відбудеться 20 червня 2016 року в наступних містах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Полтава, Маріуполь, Івано-Франківськ (програма святкування у кожному місті).

Міжнародний День Йоги в Києві відбудеться в Маріїнському парку за підтримки India in Ukraine (Embassy of India, Ukraine).

Головний захід пройде на сцені Маріїнського парку з 8-ї до 20-ї години. Окрім демонстрації комплексу Сурья Намаскар та ряду йогічних асан будуть проводитися різноманітні активності, що знайомитимуть учасників з індійською культурою, традиціями та філософією. Будуть представлені також такі напрямки культури Індії як індійські класичні танці, індійська кухня, аюдведа, хінді/санскрит та астрологія.

Міжнародний День Йоги має зібрати в парку сім’ї для спільного святкування. У різних зонах парку будуть діяти стенди шкіл йоги та організацій, що розвивають грані індійської культури в Києві. Для дітей буде влаштовано окрему зону для заняття дитячою йогою. Сім’ї запрошено прийти та насолодитися знайомством з йогою, медитацією та багатьма іншими аспектами індійської культури.

Реєстрація волонтерів до 12 червня: http://goo.gl/forms/YSINDFr2gxEmU3ar1

Вхід вільний.

Не пропустіть нагоди познайомитись з йогою та індійською культурою!

Більш докладна інформація на сайті www.idayofyoga.org.ua